Evde Kolay Grafon Kağıdından Sümbül Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Grafon Kağıdından Sümbül Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Grafon kağıdı kullanarak harika bir sümbül çiçeği yapabilirsiniz. Evinizde yaptığınız bu güzel çalışmayı süs olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize de sürpriz yapıp bu güzel çalışmayı onlara hediye edebilirsiniz. Bu yazımda sizlere grafon kağıdı kullanarak harika bir sümbül çiçeği yapımıyla ilgili resimli anlatımlar paylaşacağım. Daha önce benzer çalışmaları çok kez paylaşmıştım. Diğer evde kolay çiçek yapımı ile ilgili çalışmaları merak ediyorsanız, sitemizden rahatlıkla onlara ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım kolay grafon kağıdından sümbül çiçek yapılışı ile ilgili anlatımlı resimlerden yararlanarak kolaylıkla sizde evinizde çiçek yapabileceksiniz. Grafon kağıdı ile yapılan çalışmaları sürekli olarak sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaşacağım çalışmanın resimli anlatımları ise şöyle ;

 
 

fleurs en papier – paper flowers – Papierblumen

 

Evde Kolay Eva Kağıdından Duvara Kalpli Süs Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. duvara kalpli süs yapımı, eva kağıdından duvara kalpli süs yapımı ve evde duvara kalp süs yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir