EVDE KOLAY KALEMLİK YAPMAK ÖĞRETİCİ

Evde kolay kalemlik yapmak için öğretici güzel bir çalışma paylaştım. Plastik kumaştan veya deri kumaştan yapabileceğiniz bu güzel çalışma ile kalemlik yapabilirsiniz.

Dilerseniz makyaj kutusu olarak da kullanabilirsiniz. Daha önce deri kumaştan makyaj kutusu yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta bu yazımın hemen altında o yazıya ulaşacaksınız. Anlatımlı çalışmalar sayesinde hem evde zorlanmadan bu tür çalışmaları yapabilirsiniz.

Hem de keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı desenli deri kumaştan yapabilirsiniz. Yada desenli kumaştan da yapabilirsiniz.

Deri kumaştan kalem kutusu yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş.

Öğretici çalışma sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-kalemlik-yapmak-ogretici

source

 

ESKİ TİŞÖRTTEN MEYVE SEBZE FİLE TORBA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski penye değerlendirme, eski penyeden alışveriş torbası yapmak ve eski penyeden file torba yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir