EVDE KOLAY KALEMLİK YAPMAK

Evde kolay kalemlik yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli kendin yap çalışmasını sizde seveceksiniz. Evde çocuklarınıza kalemlerini koyacakları güzel ve sevimli bir kalemlik yapmaya ne dersiniz? Evet bu güzel çalışmayı sevecek ve hemen yapmayı isteyeceksiniz.

Öncelikle malzemeleri bir araya getirdikten sonra kısa süre içinde bu güzel anlatımdan faydalanarak sizde harika kalemlikler yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Hatta bu tür projeler yapıp satabilir ve inanılmaz paraların da sahibi olabilirsiniz.

Adım adım kolay kalemlik yapmak için paylaştığım detaylı anlatıma sahip çalışmayı zorlanmadan yapacak ve kısa sürede kullanmaya hemen başlayacaksınız. Kolay kalemlik yapmak için sitemizdeki diğer çalışmalar da hemen altta anlatımlı bir şekilde karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi ve beğendiğiniz birisine hemen başlamanızı tavsiye ederim. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

evde-kolay-kalemlik-yapmak

 

ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK ANLATIMLI YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bileklik yapılışı, deri bileklik örme tekniği ve detaylı örgü bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir