EVDE KOLAY KAPI SÜSÜ YAPIMI

Evde kolay kapı süsü yapımı arayanlar olabilir diye tekrar güzel bir paylaşımla karşınızdayım. Anlatımlı kendin yap çalışmasında ne yapmanız gerektiği ve basitçe malzemeler önünüzde yer alıyor. Kolay bir şekilde kendi kapınızın süsünü kendiniz yapabilirsiniz.

Anlatımlı kolay kapı süsü hazırlama çalışmasında malzemeler belirlenmiş. Ancak kendinize göre malzemeleri değiştirebilirsiniz. Daha değişik kapı süsü çalışması yapabilir ve bu güzel anlatımdan kendinize göre yararlanabilirsiniz.

Değişik kapı süsü çalışmalarını sitemizde bolca bulabilir ve hemen bu yazımın altında da birçok güzel kapı süsü örneğine ulaşabilirsiniz. Onları da sevecek ve nasıl yapıldığını öğrenip hemen yapmaya başlayabileceksiniz. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-kapi-susu-yapimi

 

PARMAKLA YÜN İPTEN KOLAY TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı yün ipten ponpon toka, parmakla yün ipten takı yapımı ve parmakla yün ipten toka hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir