Evde Kolay Kese Kağıdından İnek Oyuncak Yapılışı – Anlatımlı

Evde Kolay Kese Kağıdından İnek Oyuncak Yapılışı – Anlatımlı

Çocuklarınıza evde yemek yemeyi veya süt içmeyi sevdirmek için onları oyun oynadıklarına inandırmalısınız. Yani süt içerken bir yandan onlara oyuncakla eşlik etmelisiniz. Bu sayede çocuklarınız oyunlara dalacağı için süt içme alışkanlığını da kapacaktır. Aynı şekilde yemek yerken de çocuklarınız ile oyunlar oynayın, yemekleri şakacıktan oyuncaklara doğru götürün bak o yedi deyin, bu şekilde çocuklarınızı yemek yemeyi de sevdirebilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yaparak, evde çocuklarınıza süt içerken veya yemek yerken bu çalışmayı kullanabilirsiniz. Evde kolay kese kağıdından inek oyuncak yapımı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı kolaylıkla evinizde sizde yapabilirsiniz. Evde kolay bir şekilde kese kağıdından oyuncak yapımı ile ilgili anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kese-kagidindan-inek-yapimi

jouet vache – toy cow – Spielzeug Kuh

 

Evde Eski Tişörtten Pazar Filesi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski penyeden pazar filesi yapımı, eski tişörtten pazar filesi yapılışı ve evde eski penyeden pazar filesi yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir