Evde Kolay Krapon Kağıdından Gül Yapılışı – Anlatımlı

Evde Kolay Krapon Kağıdından Gül Yapılışı – Anlatımlı

Evde krapon kağıdından yapılan çalışmaları daha öncede sizlere paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere grapon kağıdı kullanarak harika bir gül yapımı çalışmasını paylaşacağım. Krapon kağıdından çiçek yapımı, krapon kağıdından süs yapımı gibi birçok güzel çalışmayı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Krapon kağıdından yapılan çalışmalar gerçekten çok güzel ve eğlenceli oluyor.

Krapon kağıdından elinizde şablon varsa istediğiniz hayvan figürünü veya şekli ortaya çıkarabiliyorsunuz. Grapon kağıdından yapılan çalışmaları olabildiğince her gün sizlere farklı farklı çalışmalar olarak paylaşmaya çalışıyorum. Grapon kağıdı ile yapılan çalışmaları bizzat kendim de çok seviyorum. Karşılaştığım farklı krapon kağıdı çalışmalarını sizlerin önüne getirmeye de devam edeceğim. Bu yazımda sizlere krapon kağıdından gül yapımı ile ilgili anlatımlı bir video paylaşacağım. Bu sayede sizde krapon kağıdından çiçek yapmak istiyorsanız veya krapon kağıdından gül yapmak istiyorsanız, rahatlıkla anlatımlı videodan yararlanarak evinizde kolayca krapon kağıdından gül çalışmasını yapabilirsiniz.

Krapon kağıdını anlatımlı videoda gördüğünüz gibi kesip, gerekli birleştirmeleri yaptıktan sonra ortaya harika bir çalışma çıkarabilirsiniz. Bu çalışmayı veya krapon kağıdı ile ilk kez çalışma yapacaksanız, sitemizdeki krapon kağıdı ile yapılan önceki çalışmaları mutlaka izlemenizi öneririm. Diğer paylaşımlar ise bu yazımın en altında sizlere farklı iki bölümde gözükecektir. Kolaylıkla onlara tıklayarak, diğer güzel çalışmalara ulaşabilirsiniz. Grapon kağıdından yapılan çok güzel çalışmaları sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım krapon kağıdından gül yapımı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-krapon-kagidindan-gul-yapimi

 

 

Grapo rose – crêpe rose – crepe rose

 

Evde Kolay İsimli Bileklik Yapımı - İsimli Arkadaş Bilekliği Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde isimli bileklik yapımı, evde kolay isimli bileklik yapılışı ve evde kolay isimli bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir