Evde Kolay Kumaştan Ekmek Saklama Kabı Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Kumaştan Ekmek Saklama Kabı Yapımı – Anlatımlı

Evde pratik malzemelerden çok kullanışlı ev eşyaları yapılabilmekte… bunu diğer paylaşımlarım da görmüşsünüzdür. Bu yazımda ise sizlere evde kolay kumaştan ekmek saklama kabı yapılışı ile ilgili bir çalışma paylaşacağım. Kumaştan ekmek saklama kabı yapımını öğrendikten sonra kullanışlı çok güzel bir ekmek kabına sahip olacaksınız. Yine bu çalışmayı yaparak, komşularınıza da hediye edebilirsiniz. Kumaştan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyoruz. Evde kolay kumaştan ekmek saklama kabı yapılışı ile ilgili anlatımlı video ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-kumastan-ekmek-saklama-kabi-yapimi

 

Sofralarımızda Eksik Etmediğimiz Kürdan Nasıl Yapılır? - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kullandığımız kürdan nasıl yapılıyor, evde kürdan nasıl yapılır ve kolay kürdan nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir