EVDE KOLAY KUPA BARDAK SÜSLEME

Evde kupa bardak süsleyerek para kazanmak isteyenler için çok güzel ve kolay bir resimli anlatım paylaştım. Evde sizde bu tür çalışmalar yapıp, satabilir ve para kazanabilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da malzemeler ise ; boya, bant, kupa bardak, makas şeklindedir. Malzemeleri her evde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Boya malzemesini kırtasiyelerden veya boyacılardan temin edebilirsiniz.

Evde kolay kupa bardak süsleme çalışması yaparak turistik yerlerde satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar için çalışmalar paylaşmaya devam ediyorum.

Bu yazımdaki çalışma da yine evden para kazan projesidir diyebiliriz. Resimli anlatımda öncelikle bandı bardağa sardıktan sonra, maket bıçağı ile üzerine yapmak istediğinizi şekillendirebilirsiniz.

 
 

Yada şablon hazırlayıp, şablonun iç kısımlarını kestikten sonra üzerini bantla geçip, boyama aşamasına geçebilirsiniz. Şimdi sizleri kupa bardak nasıl süslenir diyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-kupa-bardak-susleme

source : http://www.repiny.com/pin-7270.html

 

YENİ KABARIK SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dalgalı kabarık saç modeli, değişik kabarık saç modeli ve demet akalın saç modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir