Evde Kolay Örgü Boncuk Kolye Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Örgü Boncuk Kolye Yapımı – Resimli Anlatım

Epey zamandır evde kolay kolye yapımı ile ilgili çalışmalar paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere çok güzel ve kolay yapımı olan bir örgü kolye yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağım. Adımları uygulayarak sizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve yeni bir örgü boncuk kolye sahibi olabilirsiniz.

Evden para kazanmak isteyen bayanlar özellikle bu çalışmayı öğrensinler. Böylece satacakları yeni bir ürün elde etmiş olurlar. Evde bu güzel çalışmayı yapabilmeniz için paylaşacağım resimli anlatımda anlatıldığı gibi sizde evinizde boncukları örerek harika boncuklu kolyeler haline getirebilirsiniz. Evde kolay örgü boncuk kolye yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-orme-boncuk-kolye-yapimi

knit bead necklace – collier en perles de tricot – stricken Perlenkette

 

Evde Çoraptan Tavşan Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. chaussettes lapin, çorap ile tavşan yapımı ve çoraptan tavşan oyuncak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir