EVDE KOLAY ÖRGÜ TEPEDEN TOPUZ SAÇ MODELİ YAP

Kolay yapılan saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu günkü kendin yap çalışmasında evde kolay örgü tepeden topuz saç modeli yapmak için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Detaylarını takip ederek sizde aynı modeli kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu güzel tepeden topuz saç modelini spor yapacağınız zaman yapabilirsiniz.

Saçınızı toplamak istediğinizde veya elbisenize saçınızı da kombin yapmak istediğinizde de bu güzel topuz örgü saç modelini yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde topuz saç modeli yapmak için resimli anlatımdaki gibi adımları uygulayarak sizde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz.

Yapamasanız bile birisine rica etmeniz yeterli olacaktır. Yada kuaföre resimli anlatımı göstermeniz yeterli olacaktır. Şimdi sizleri çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-orgu-tepeden-topuz-sac-modeli-yap

source : http://www.repiny.com/pin-6738.html

 

EVDE KOLAY SARI RENK TIRNAK SÜSLEME RESİMLİ ANLATIM başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. desenli tırnak boyası yap, desenli tırnak nasıl yapılır ve desenli tırnak süsü yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir