EVDE KOLAY OYUNCAK TAVŞAN YAPMAK

Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler için paylaştığım güzel bir çalışmanın resimli anlatımını sunacağım. Evde kolaylıkla sizde bu güzel oyuncak çalışmasını yapabilirsiniz.

Kumaştan oyuncak yapmak veya keçeden oyuncak yapmak için birçok örnek çalışmaya sitemizde yer alan ” Oyuncak ” kategorisinden ulaşabilirsiniz. Hemen bu yazımın altındaki çalışmalara da göz atabilirsiniz.

Resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Evde kumaştan oyuncak tavşan yapmak için benzer daha önceden de bir çalışma paylaştığımı hatırlıyorum.

Dikiş işlemi sonrası içini pamuk veya yünle doldurabilirsiniz. Göz için kırtasiyelerden oyuncak göz takımı satın alabilirsiniz. Yada alternatif düğme dikebilirsiniz.

 
 

Tavşan oyuncağının şablonu için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Bu tür güzel oyuncakları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri oyuncak tavşan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-oyuncak-tavsan-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7273.html

 

Yerli Film İzle başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 filmleri, yerli film izle ve yerli filmler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir