Evde Kolay Paracord Bileklik Yapılışı – Anlatımlı

Evde Kolay Paracord Bileklik Yapılışı – Anlatımlı

Evde paracord bileklik yapımı ile ilgili sanırım ikinci paylaşımım bu… önceki paylaşımlarımda da yine sizlere evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz paracord bileklik modelinin yapılışı ile ilgili anlatımlı bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım paracord bileklik yapılışı ise farklı bir çalışma olup, yine evde kolaylıkla yapabilmenizi öğretecek eğitimli bir video ile önünüze geliyor. Sizde evinizde bileklik yapmayı sevenlerdenseniz bu çalışma çok hoşunuza gidecek. Evde kolay paracord bileklik yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma sayesinde sizde değişik güzel bileklik sahibi olacaksınız. Dilerseniz yaptığınız paracord bilekliği arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz. Evde kolay paracord bileklik yapımı ile ilgili anlatımlı çalışmayı takip ederek, kolaylıkla evinizde paracord bileklik yapımını öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Evde kolay paracord bileklik yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-paracord-bileklik-yapilisi

Armband – wristband – bracelet

 

Evde Kolay İğne Oyası Gelincik Çiçeği Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde iğne oyası gelincik çiçeği yapımı, evde kolay iğne oyası gelincik çiçeği yapılışı ve evde kolay iğne oyası gelincik çiçeği yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir