Evde Kolay Parmak Arası Terlik Yapmak

Evde kolay terlik yapmak için daha önce de çok değişik çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım.

Evde kolay parmak arası terlik yapmak için malzemeleri keçe veya sert kumaş parçasından bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada yün ip veya benzeri bir malzeme de kullanabilirsiniz.

Plaj terliği olarak da bilinen bu güzel parmak arası terlik modeli yapmak için resimli anlatımdaki adımları tek tek yapmanız yeterli olacaktır.

Daha önce keçeden plaj terlik modeli yapmak için farklı anlatımlar paylaştığımı hatırlıyorum. Onlarda hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz ve denize giderken plajda kullanacağınız evde parmak arası terlik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-parmak-arasi-terlik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7462.html

 

Tığ İşi Örgü Toka Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü lastikli toka yap, örgü toka modeli yap ve örgü toka nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir