Evde Kolay Pasta Kağıdından Karanfil Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Pasta Kağıdından Karanfil Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eva kağıdından süs yapımı, kağıttan kapı süsü yapımı ve keçeden yapılan çalışmaları görmüşsünüzdür. Bu yazımda ise sizlere daha farklı bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay pasta kağıdından karanfil yapılışı ile ilgili bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde renkli pasta kağıtlarından karanfil yapabileceksiniz. Gerçekten güzel bir çalışma… bu tür çalışmaları seviyorsanız, kolaylıkla yapabilir ve evinize değişik süs çalışmaları yapabilirsiniz.

evde-kolay-pasta-kagidindan-karanfil-yapimi

 
 

evde-kolay-pasta-kagidindan-karanfil-yapimi2

 

Evde Kolay Çoraptan Oyuncak Maymun Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çoraptan maymun oyuncak yapımı, çoraptan oyuncak maymun yapılışı ve evde çoraptan kolay oyuncak yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir