EVDE KOLAY PENYE SÜSLEME

Evde kolay penye süsleme çalışmalarını paylaşmaya devam ediyoruz. Kendin yap çalışmaları arasında en çok sevdiğim değerlendirme çalışması olarak elbise yenileme veya süsleme projeleri geliyor. Bu güzel ve keyifli çalışmayı elinizdeki malzemelere göre de yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz.

Evde basit kıyafet süsleme veya değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilir ve onları da beğenebilirsiniz. Kolay yapılan süsleme çalışmaları ile fazlaca yaptığınız çalışmaları satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde bu tür çalışmaları yaparak boş zamanlarınızı da değerlendirebilirsiniz. Evde kıyafet süsleme çalışmaları ile uğraşmayı seviyorsanız, sitemizdeki diğer çalışmalar da hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka inceleyin. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-penye-susleme

 

KOLAY ELBİSE SÜSLEME başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kıyafet süsleme, elbise kolay nasıl süslenir ve elbise süsü nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir