Evde Kolay Plastik Şişeden Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Plastik Şişeden Bileklik Yapımı – Resimli Anlatım

Sanırım daha önce de pet şişeden bileklik yapılışı ile ilgili bir paylaşımım olmuştu. Bu yazımda ise yine benzer bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay plastik şişeden bileklik yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde pet şişe kullanarak bileklikler yapabilirsiniz. Evde kolay bileklik yapımı ile ilgili diğer çalışmaları kendin yap kategorisinden bulabilirsiniz. Sitemizde her gün hemen hemen bileklik yapımı ile ilgili farklı çalışmaları sizlere paylaşmaya çalışıyoruz. Evde kolay plastik şişeden bileklik yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan da yararlanarak ister kendinize isterseniz arkadaşınıza hediye arkadaşlık bilekliği olarak da düşünebilirsiniz. Evde kolay pet şişeden bileklik yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

 

Kunststoff-Armband – plastic wristband – bracelet en plastique

 

Evde Yumurta Kolisinden Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay yumurta kolisinden çiçek yapımı, evde yumurta kolisinden çiçek yapılışı ve evde yumurta kolisinden çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir