Evde Kolay Püskül Nasıl Yapılır? 2 Dakikada Püskül Yapımı

Evde Kolay Püskül Nasıl Yapılır? 2 Dakikada Püskül Yapımı

Evde kolay bir şekilde püskül yapmak ister misiniz? Hem de çok kısa sürede… bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan da anlayacağınız gibi iplerden kolay bir şekilde püskül yapımını öğreneceksiniz. Yaptığınız bir çalışma için püsküle ihtiyacın varsa, bunu kolaylıkla evinizde sizde yapabilirsiniz. Evde kolay püskül yapımı ile ilgili sanırım ilk paylaşımım. Evde kolay püskül yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımda gösterildiği gibi sizde adımları uygularsanız çok kolay bir şekilde istediğiniz püskülü ortaya çıkartmış olursunuz. Kolay püskül yapımı ile ilgili anlatımlı resimde gösterildiği gibi yapmanız yeterlidir. Evde kolay püskül nasıl yapılır? derseniz işte anlatımlı resimler ;

 
 

evde-kolay-puskul-yapimi

einfache Quaste – easy tassel – gland facile

 

Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Oyuncak Roket Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kağıttan oyuncak roket yapımı, evde kartondan oyuncak roket yapımı ve evde tuvalet kağıdı rulosundan oyuncak roket yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir