Evde Kolay Renkli Bantlarla Şarj Kablosu Süsleme

Evde Kolay Renkli Bantlarla Şarj Kablosu Süsleme

Evde yapacak bir şey bulamıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yaparak eğlenebilirsiniz. Renkli bantları kullanarak, cep telefonu şarj kablosunu, kablosu olan her şeyi renklendirebilir ve güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz.

Gece lambasının kablosunu renklendirebilir, akıllı cep telefonunuzun veya tabletinizin şarj kablosunu renklere boğabilirsiniz. Evde kolay renkli bantlarla şarj kablosu süsleme başlıklı bu yazımda paylaşacağım çalışmanın resimli anlatımı ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-renkli-bantlarla-sarj-kablosu-susleme

 

Evde Kolay Kibrit Çöplerinden Duvara Süs Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kibrit çöplerinden süs yapımı, evde kibritlerden süs yapılışı ve evde kolay kibrit çöpünden süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir