Evde Kolay Resimlik Yapmak

Evde kolay resimlik yapmak isteyenler için güzel bir çalışma paylaştım. Bu yazımda sizlere taş ve tel gibi parçaları kullanarak çok şık resimlik çalışması yapmayı gösteren resimli anlatım paylaştım. Buna benzer daha önce de kolay resimlik yapmak ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım. Evde kolay resimlik yapılışını öğrenerek sizde en sevdiğiniz resimlere kolaylıkla bu çalışmayı uygulayabilir ve komodin üzerinde çok şık duracak albümlere sahip olmuş olursunuz. Evde resim albümü yapmak için daha önce kartondan veya değişik çalışmalardan resimlik yapmayı gösteren çalışmalara sitemizdeki kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde resimlik yapmak isteyenler için malzemeler ise şöyle ;

  • farklı boyutlarda taş.
  • kolay bükülebilir sert tel.
  • pense veya yankeski.
 
 

Değişik taşlar kullanabilirsiniz. Ağır bir taş olmasına dikkat edin. Teli bükülebilir olanlardan tercih etmelisiniz. Böylece çalışmayı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evde kolay resimlik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

evde-kolay-resimlik-yapmak

Bu tür çalışmalar yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu çalışmayı yaparak para da kazanabilirsiniz. Evde kolay yapılan bu resimlik çalışmasına benzer birçok çalışmayı sitemizde yer alan dekorasyon kategorisinde sürekli olarak paylaşıyorum. Sizde evinizde eğlenerek bu hoş çalışmayı yapabilir ve evinize yenilik katabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/231141

 

El İle Gölge Oyunları Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el hareketleriyle hayvan figürü yapmak, gölge oyunları hareketleri ve Schattenspiel hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir