EVDE KOLAY SAÇ ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR

Evde kolay saç örgüsü nasıl yapılır? diyenler için bulduğum güzel bir saç modelinin yapılışını gösteren resimli bir anlatım paylaştım.

Evde kolay yapılan ve örülerek model yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylara yer verilmiş.

Sizde kendinize veya sevdiğiniz kız arkadaşınıza, kız çocuklarına bu güzel örgü saç modelini yapmayı düşünebilirsiniz.

Kuaföre gittiğinizde bu güzel örgü saç modelini çalışan arkadaşa gösterdiğinizde kısa sürede size aynısını yapacaktır. İnanın düğün, nişan, sünnet veya çeşitli etkinliklerde bu güzel örgü saç modeli ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Sevdiğiniz erkek arkadaşınız ile ilk kez karşılaşıyorsanız bu güzel saç modelini saçınız uygunsa yapmanızı da öneriyorum. Özellikle de esmer kızlara çok yakışacağını söyleyebilirim. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-sac-orgusu-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-6830.html

 

SAÇA KURUTARAK ŞEKİL VERMEK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. saç bakımı nasıl yapılır, saç kremi nasıl yedirilir ve saç kurutma işlemi nasıl yapılmalı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir