Evde Kolay Saten Kurdeleden Tespih Çiçeği Yapılışı – Anlatımlı

Evde Kolay Saten Kurdeleden Tespih Çiçeği Yapılışı – Anlatımlı

Her gün sizlere farklı çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere değişik bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay saten kurdeleden tespih çiçeği yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışmayı izleyerek, sizde evde kolay bir şekilde saten kurdeleden çiçek yapılışını öğrenebilirsiniz. Daha önce saten kurdeleden yapılan çalışmaları resimli anlatım olarak sitemizde paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere evde kolay saten kurdeleden tespih çiçeği yapımını anlatan güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde kolay saten kurdeleden tesbih çiçeği yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-saten-kurdeleden-tespih-cicegi-yapimi

 

Evde Plastik Kaşıklardan Kolay Dekoratif Ayna Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay plastik kaşıktan ayna yapımı, evde plastik kaşıklardan dekoratif ayna yapılışı ve evde plastik kaşıklardan dekoratif ayna yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir