EVDE KOLAY SÜS YAPMAK

Evde kolay süs yapmak için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde beğeneceksiniz. Anlatımlı kolay süs yapmak gibi değişik ve güzel çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onlar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak. Onlar da çok güzel ve kolay yapımıyla anlatımları yer alıyor.

Kolay süs yapılışı ile ilgili bulduğumuz çalışmaları evde zorlanmadan keyif alarak yapabilirsiniz. Adım adım süs yapıp doğum günü, etkinlik, eğlence veya parti gibi etkinliklerde kullanabilirsiniz. Evde yapılan kolay süs çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilir ve hepsinden keyifle yararlanabilirsiniz.

 
 

Anlatımlı kolay süs çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-sus-yapmak

 

KOLAY OYUNCAK CANAVAR YASTIK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. canavar oyuncak yastık, canavar yastık oyuncak ve canavar yastık yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir