Evde Kolay Taç Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Taç Yapımı – Resimli Anlatım

Bu güzel el yapımı taç çalışmasını sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı oldukça basit olan bu çalışmanın anlatımlı resimlerini paylaştım. Resimlerdeki adımları uygulayarak sizde çok güzel taçlar yapabilirsiniz. Çocuklarınıza yapabilir veya satışa sunmak için taç yapımını öğrenebilirsiniz. Evde kolay taç yapımı çalışmasına benzer birçok çalışmayı sitemizde yer alan evde nasıl yapılır ve takı tasarım kategorilerinden ulaşabilirsiniz.

 
 

Yine kolay taç yapılışı ile ilgili diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Evde kolay takı yapımı çalışmalarını olabildiğince çokça paylaşmaya çalışıyorum. Çünkü çok güzel çalışmalar karşıma çıkıyor. Sizde evde takı yapımı ile ilgileniyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çalışmayı çok seveceksiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.craftynest.com/2010/08/camp-craft-yo-yo-headbands-brooches-hairpins/

fühlte Krone – felt crown – couronne senti

 

Evde Keçeden Tırtıl Oyuncak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçe oyuncak yapılışı, felt toy caterpillar ve fühlte Spielzeug Raupe hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Yeliz İpekçi diyor ki:

    okulda proje ödevim vardı bu konuyu arıyordum ve sizden bulup yaptım, sizin sayenizde yüksek bir not aldım teşekkür ederim takipteyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir