EVDE KOLAY TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK

Evde kolay taşlı bileklik yapmak için çok güzel ve ayrıntılı bir çalışma buldum. Bu yazımda sizlere paylaştığım çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Nasıl yapacağınızı resimli anlatımdan öğrenebilirsiniz.

Malzemeler karışık gelebilir. Ancak illa da resimli anlatımdaki malzemenin aynısını bulmanız şart değil. İncik boncuk satan dükkanlardan veya hobi marketlerden kendinize uygun ve sevdiğiniz taş malzemelerden bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay bileklik yapmak için daha önce de paylaştığım çalışmalara da baktıysanız eğer eğitimli bir şekilde ve adım adım göstermeli çalışmalar paylaşmaktayım.

 
 

Bu sayede evde kolay bileklik yapmayı öğrenebilir ve bu işten para dahi kazanabilirsiniz. Turistik yerlerde yaşıyorsanız mutlaka yapın ve iyi paralar kazanacağınızı söyleyebilirim. Evde kolay taşlı bileklik yapımını gösteren resimli anlatım ise şu şekilde ;

evde-kolay-tasli-bileklik-yapmak

source

 

ANLATIMLI KISA KOLAY SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 14-15 saç modeli, 16-17 saç modeli ve gündelik saç modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir