Evde Kolay Tırnak Nasıl Süslenir

Bu yazımda sizlere çok güzel bir tırnak süsleme örneği paylaştım. Evde kolay tırnak nasıl süslenir? diyorsanız bu yazımda paylaştığım çok güzel bir örnek çalışma bulunuyor.

Tırnaklarınızı süslemeyi seviyorsanız bu yazımda paylaştığım çalışma hem farklı hem de çok güzel gelecek gözünüze… bence denemelisiniz. Evde kolay tırnak süsleme çalışmalarını sitemizde sürekli olarak paylaşıyorum.

Kendin yap kategorisinde birçok tırnak süsleme örnekleri bulunuyor. Evde kolay tırnak süsleme örneklerini yine bu yazımın hemen altında da bulabilirsiniz.

Evde kolay tırnak süsleme fikirlerini buldukça sizlere yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay tırnak boyama çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-tirnak-nasil-suslenir

source : http://weheartit.com/entry/224086883

 

Evde Kolay Penye Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski penye süsleme, evde elbise süsleme ve evde kazak süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir