EVDE KOLAY TİŞÖRT SÜSLEME TEKNİKLERİ

Evde kolay tişört süsleme teknikleri arayanlar olabilir diye paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde seveceksiniz. Evde kendi çabalarınızla tişörtlerinizi süslemeyi sevenlerdenseniz bu güzel örnek işinize yarayacaktır. Kendin yap çalışmaları arasında değerlendirme ve yenileme çalışmalarını bolca bulacağınız sitemizdeki bu güzel paylaşıma benzer örnek çalışmalar hemen bu yazımın altından da karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyin ve beğendiklerinizi hemen yapmaya başlayın. Evde kolay tişört nasıl süslenir diyenlere cevap olacak bu tür güzel çalışmaları yine buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

Kolay yapılan penye süsleme tekniği ile sizde evinizde istediğiniz baskıyı uygulayıp, tişörtlerinizi süsleyebileceksiniz. Penye süsleme teknikleri olarak kendinize önce figür veya şekil bulmanız gerekir. Daha sonra alttaki mantığı uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-tisort-susleme-teknikleri

 

GAZETE KAĞIDINDAN RENKLİ DUVAR SÜSÜ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. gazete kağıdıyla duvara süs, gazete kağıtları değerlendirme ve gazete kağıtları kıvırma tekniği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir