Evde Kravat Anahtarlık Yapımı

Kravat Anahtarlık Yapmak

Farklı çalışmaları karşınıza getirmeye devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaşacağım. Altta resimli olarak anlatımı yapılan çalışma da keçeden kravat şeklinde anahtarlık yapılmış.

Bu yazımda evde kravat anahtarlık yapılışı ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım. Eğer sevdiklerinize veya babanıza bir hediye almayı düşünüyorsanız, ideal bir çalışma olduğunu düşünüyorum.

 
 

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Evde kravat şeklinde anahtarlık yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Bu tür değişik fikirleri ve çalışmaları hemen altta benzer yazılar bölümünde de görebilirsiniz. Çok güzel anahtarlık modeli yapımıyla alakalı işlerin anlatımını paylaştığımızı hatırlıyorum. Kolay gelsin.

 

Evde Kitap Kaplığından Hediye Kutusu Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından hediye kutusu yapımı, kağıttan hediye paketi yapımı ve kaplıktan hediye kutusu yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir