Evde Kumaşla Saksı Süsleme – Resimli Anlatım

Evde Kumaşla Saksı Süsleme – Resimli Anlatım

Evde artık kumaş parçaları ile çiçek saksılarınızı çok güzel bir şekilde süsleyebilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatımda yapılmış bir örnek çalışmaya ulaşacaksınız. Evde kumaşla saksı süsleme çalışmasını sizde farklı bir şekilde yapabilirsiniz. Atık kumaş parçalarını kullanabilir ve evinizdeki saksıları çok güzel bir biçimde süsleyebilirsiniz. Evde saksı süsleme çalışmaları yapıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım resimli örnek çok işinize yarayacak. Evde kumaşla saksı süsleme işlemini gösteren örnek çalışmadan yararlanarak sizde evinizdeki saksıları çok güzel bir şekilde süsleyebilirsiniz. Evde kumaşla saksı süsleme çalışmalarıyla karşılaştıkça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Evde kumaşla saksı süsleme ile ilgili örnek çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-atik-kumasla-saksi-susleme-calismasi

Stoff Ornamente – cloth ornaments – ornements en tissu

 

Evde Plastik Kaşıktan Vazo Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay plastik kaşıktan vazo yapmak, evde kolay vazo yapımı ve evde plastik kaşıktan vazo yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir