Evde Kumaştan Broş Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kumaştan Broş Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kumaştan çiçek yapımı ile ilgili paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda da yine sizlere kumaş kullanarak evde kolaylıkla çiçek yapımı veya kumaştan broş yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım sonrasında sizde kolayca evde kumaştan çiçekler yapabileceksiniz.

Kumaştan çiçek yapılışı ile ilgili daha önceden de sizlere güzel paylaşımlar yapmıştım. Diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki diğer paylaşımlar bölümünden bulabilirsiniz. Evde kumaştan broş çiçek yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan sonra sizde evinizde kolaylıkla kumaş çiçek yapılışını öğrenecek ve broşlar yapabileceksiniz. Evde kumaştan broş yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kumastan-bros-cicek-yapimi

 

Evde Keçeden Kolay Çiçek Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden çiçek yapılışı, evde keçeden süs yapılışı ve evde keçeden süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir