Evde Kumaştan Duvara Harf Süsleri Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kumaştan Duvara Harf Süsleri Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kumaş ve karton kullanarak evinizin duvarlarına dekoratif süslemeler yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise kumaş ve karton kullanarak harf süsleri yapımıyla alakalı… bu çalışmayı çocuk odasına veya evinizin duvarına yapabilirsiniz. Harfleri kartonda çizdikten sonra kesip, üzerine kumaş veya eva kağıdı yada farklı desenli kağıtlarla kaplayabilir ve ortaya harika harfler çıkarabilirsiniz. Oluşturacağınız harflerden isim yazabilir veya bir şehir adı yazabilir duvarınıza asabilirsiniz. Bu tür çalışmaları çocuk odasına da yapabilirsiniz. Çocuğunuzun ismini kendi odasında duvarına da desenli harflerle yazabilirsiniz. İşte o çalışma ;

 
 

evde-kartondan-duvara-harf-sus-yapimi-evde-kolay-kumastan-duvara-harf-yazimi

 

Evde Kolay Köpek Boyama Resimleri - Köpek Boyama Sayfası başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay köpek boyama resimleri, kolay köpek boyama resim sayfası ve kolay köpek boyama sayfaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. yeni hobiler diyor ki:

    Yapımı hem kolay hemde zevkli önemli olanda yaparken eğlenmek zaten teşekkürler :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir