Evde Kumaştan Gül Toka Yapmak

Evde kolay gül toka yapmak için daha önce çok güzel paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda da yine sizlere evde kolay yapabileceğiniz bir toka çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Resimli anlatımda tüm aşamalar alt alta gösterilmiş. Sizin yapmanız gereken kumaştan gül toka yapmak için aşamaları tamamlamak ve parçaları yaptıktan sonra incik boncuk mağazalarından satın alacağınız toka tutacak parçasına yaptığınız süsü birleştirmek olacaktır.

Bu güzel çalışmayı yaparken zorlanmayacağınızı söyleyebilirim. Kumaştan gül şeklinde toka yapabilir ve kullanabilirsiniz. Evde kumaştan gül toka yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde elbiselerinize uyumlu harika takılar yapabilirsiniz. Evde kumaş toka yapmak için paylaştığım örnek çalışmalardan yararlanarak sizde sevdiklerinize verebilir veya satışa sunup para kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kumaştan gül toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

evde-kumas-gul-toka-yapmak

Bu çalışmayı değişik süsleme işlerinizde de kullanabilirsiniz. Bir önceki yazımda paylaştığım kurdele kumaşından gül yapımını da inceleyebilirsiniz. Yine aynı mantık ile yapılıyor. Bu tür çalışmaları sizde yapabilir ve hatta yapıp satabilirsiniz. Evinizde yastık veya yorganlara da bu tür kumaş gül çalışmaları yapıp süslemede kullanabilirsiniz.

Yapımı gayet kolay olan çalışmaya benzer birçok kendin yap projesini hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Evde kolay kumaştan gül yapmak için paylaştığım diğer tüm çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/25317701

 

Kurdele Kumaşından Gül Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Bandrosen, evde kolay gül yap ve evde kumaştan gül yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Avize Modelleri diyor ki:

    mükemmel bir tasarım gerçekten ellerinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir