Evde Kumaştan Işıklı Tilki Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kumaştan Işıklı Tilki Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kumaştan oyuncak yapımı ile ilgili sanırım başka paylaşım yapmamıştım. Bu yazımda sizlere kumaştan oyuncak tilki yapılışı ile ilgili güzel bir paylaşım yapacağım. Üstelik bu çalışma ışıklı ve çok güzel bir çalışma… evde sizde bu güzel çalışmayı resimli anlatımı takip ederek yapabilirsiniz. Evinizde bu tür çalışmalar yaparak dekoratif süs olarak kullanabilirsiniz. Evde kumaştan ışıklı tilki yapılışı ile ilgili resimli anlatımı takip ederek, evinizde bu çalışmayı lamba olarak veya komidin üzeri süs obje olarak da düşünebilirsiniz. Dilerseniz ışıklı yapmayıp, çocuklarınıza kumaştan tilki oyuncak yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Oyuncak tilki yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

evde-kumastan-isikli-tilki-oyuncak-yapimi

Stoff fox – fabric fox – Fox tissu

 

Evde Eldivenden Tavşan Kukla Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eldivenden kukla yapımı, eldivenden tavşan kukla yapımı ve eldivenden tavşan yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir