EVDE KUMAŞTAN KOLAY BANDANA YAPMAK

Evde kumaştan kolay bandana yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasında ne yapmanız gerektiği harfiyen verilmiş. Kısa sürede yapıp, çok güzel bandanalara sahip olabileceksiniz. Saç bandı yapmak için daha önce de birçok kez güzel çalışmalar paylaştığımı söyleyebilirim.

Hemen bu yazımızın altındakilere de bakmayı unutmayın. Onlar da ilginizi çekebilir. Kolay yapılan birçok saç bandı örneğini sitemizde bulabilirsiniz. Renkli kumaştan saç bandı yapmak veya renkli kumaştan bandana yapmak için diğer anlatımlardan da yararlanarak harika saç bantları yapabileceksiniz.

Hatta bunları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Yazın daha çok genç kızların kullandığı saç bandı modellerinin nasıl yapıldığını öğrenerek sizde çok güzellerini yapabilirsiniz. Hediye amaçlı da yapıp verebilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan çalışmaları sitemizde bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra sizde kendinize yeni hobiler edinmiş olursunuz. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

evde-kumastan-kolay-bandana-yapmak

 

ESKİ DANTELDEN KASE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel değerlendirme örnekleri, dantelden lazımlık yapmak ve dantelden nasıl kase yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir