Evde Kumaştan Kolay Bebek Elbisesi Dikimi – Anlatımlı

Evde Kumaştan Kolay Bebek Elbisesi Dikimi – Anlatımlı

Evde kumaştan yapılan çalışmaları paylaşmaya kaldığım yerden devam ediyorum. Bu günkü yazımda paylaşacağım kumaş çalışması ise kolay dikimi olan güzel bir bebek elbisesi yapılışı ile ilgilidir. Kolayca evde bebeğinize kumaştan bebek elbisesi dikebilirsiniz. Kumaştan yapılanlarla ilgili diğer yazılarımı sitemizde ki kumaş işleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki yazılarımıza yorum yapmayı unutmayın. Yorumlarınız bizim için önemli… bu yazımda paylaşacağım evde kumaştan kolay bebek elbisesi dikimi ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kumastan-kolay-bebek-elbisesi-dikimi

Babywäsche – baby clothes – vêtements de bébé

 

Evde Kolay Fellah Köftesi Yapımı - Fellah Köftesi Tarifi Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde fellah köftesi yapılışı, evde fellah köftesi yapımı ve evde kolay fellah köftesi yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir