Evde Kumaştan Kolay Dinozor Oyuncak Yapmak

Evde dinozor oyuncak yapmak için daha önce sanırım bir çalışma veya proje paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere evde kumaştan kolay dinozor oyuncak yapmak isteyenler için çok güzel bir şablon ve resimli anlatım paylaştım.

Şablonda parçaları nasıl keseceğiniz ve nasıl birbirine birleştirip, dinozor oyuncak yapımını tamamlamanız gerektiği aktarılmış. Kolay bir şekilde sizde kumaştan dinozor oyuncak yapabilirsiniz. Evde çocuklarınıza bu oyuncak çalışmasını yaparak onları mutlu edebilirsiniz.

Yada evinizde oyuncak süs çalışmalarını seviyorsanız da bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi belirtmek isterim. Evde kumaştan oyuncak dinozor yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm aşamalar verilmiş.

Tek yapmanız gereken adımları uygulamak ve kolay dinozor oyuncak yapmak için çalışmayı tamamlamak. Şimdi sizi kumaştan oyuncak dinozor yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

evde-kumastan-kolay-dinozor-oyuncak-yapmak

source : http://www.bloglovin.com/frame?post=1349851673&group=0&frame_type=a&blog=468714&link=aHR0cDovL2VsamFyZGluZGVsb3NzdWVub3MuYmxvZ3Nwb3QuY29tLzIwMTMvMDcvZGl5LWRpbm9zYXVyaW8tZGUtdHJhcG8uaHRtbA&frame=1&click=0&user=0

 

Kolay Panda Oyuncak Yapmak Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kumaş panda ayı oyuncak yap, evde panda oyuncak yap ve keçeden panda oyuncak yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir