Evde Kumaştan Papyon Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kumaştan Papyon Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kumaştan yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir papyon yapımı ile ilgili çalışma paylaşacağım. Evde kumaştan papyon yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde çok güzel papyonlar yapabilirsiniz. Paylaşacağım çalışma kumaştan yapılmış. Ancak siz farklı kumaş türleri veya keçe kullanabilirsiniz.

 
 

Evde kumaş kullanarak çok kolay bir şekilde papyonlar yapabilir ve çocuklarınıza yada eşinize hediye edebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanları da ilgilendiren bu yazımdaki çalışmayı öğrenerek, evlerine ek kazanç getirebilirler. Evde kumaştan papyon çalışmasını kolayca öğrenip evden para kazanabilirsiniz. Farklı renkte papyonlar yapabilir ve kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz. Son zamanlarda kravat kullanımı gibi papyon kullanımı da epey yaygınlaştı.

source : http://www.boho-weddings.com/2014/05/26/diy-tutorial-handmade-bow-tie/

arc tissu – fabric bow – Stoff Bogen

 

Kumaştan Yapılan Çalışmalar 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. articles en tissu, fabric articles ve kumaş ile yapılanlar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir