Evde Kumaştan Yastık Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kumaştan Yastık Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizde artık kumaş parçalarını kullanarak çok güzel dekoratif yastıklar yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde atık kumaş parçaları ile çok güzel yastık modelleri yapabilirsiniz. Sitemizde yeni yastık modellerini paylaşmaya ve bunların nasıl yapıldığı ile ilgili çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Sitemizde diğer kumaş çalışmalarını kumaş işleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kumaştan yastık yapılışı ile ilgili resimli anlatım sayesinde sizde evinize çok güzel ve dekoratif yastıklar yapabilirsiniz. Kullanışlı yastık modelleri yapabilir ve evinize gelen misafirleri şaşırtabilirsiniz. Evde kumaştan yastık yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel papatya yastık modelini yapın.

 
 

evde-kumastan-yastik-yapimi

Gewebekissen – fabric cushion – coussin en tissu

 

Evde Kurdeleden Gül Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay kurdeleden gül yapımı, evde kurdeleden gül yapılışı ve kurdeleden gül nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir