Evde Kurdele Nakışından Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kurdele Nakışından Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Bir önceki yazımda sizlere evde kurdele nakışından kasımpatı çiçeği yapılışı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere yine evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz çok güzel kurdele nakışından gül yapımını anlatan resimli anlatımlar paylaşacağım. Bu sayede sizde evde kurdele nakışından gül yapımını öğrenebilecek ve bu güzel çalışmayı çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

 
 

Bu tür çalışmaları seviyorsanız? sitemizde yer alan dikiş nakış kategorilerine göz atmanızı öneririm. Evde kolay yapılan tüm dikiş nakış çalışmalarını sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Yeni çalışmaları sürekli olarak sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Umarım beğeniyorsunuzdur. Sitemizde farklı çalışmalara da göz atabilirsiniz. Keçe kategorisinde yine bir çok çalışma sizleri bekliyor.

broderie au ruban rose – rose ribbon embroidery – Rosen-Band-Stickerei

 

Evde Kurdele Nakışından Kasımpatı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Bandstickerei Chrysantheme, broderie au ruban de chrysanthème ve evde kurdele nakışından çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir