EVDE MİNİMON KALEMLİK YAPMAK

Evde minimon kalemlik yapmak istiyorsanız ve çocuklarınızı bu çalışma ile mutlu etmekse niyetiniz, doğru yerdesiniz. Bu güzel kendin yap çalışmasını ister oyuncak olarak, isterseniz de çocuk odasında ki çalışma masasına kalemlik olarak yapmayı düşünebilirsiniz.

Daha önce minimon oyuncak yapımıyla ilgili birçok güzel çalışmayı paylaşmıştık. Hatta minimonlarla ilgili birçok materyali ve anlatımı sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımın altında da minimon benzeri birçok çalışmanın anlatımına ulaşacaksınız. Evde kolay minimon oyuncak yaparak çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

İnanın bu güzel çalışmayı yaparken bile keyif alacaksınız. Yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde aynısını veya kendinize göre değiştirdiğiniz harika bir minimon kalemlik yapıp keyifle çocuklarınızın kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

evde-minimon-kalemlik-yapmak

 

KARTONDAN KUŞ EVİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde karton kuş evi nasıl yapılır, karton kuş evi yapımı ve karton kuş yuvası yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir