Evde Misine İpinden Kolye Yapmak

Evde misine ipinden bileklik yapmak veya kolye yapmak isteyenler için güzel bir örnek resimli anlatım paylaştım. Daha önce misine ipinden bileklik yapmak için benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Eğer paylaştıklarım varsa onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Bu yazımda ise sizlere yine güzel bir takı çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde basit bulunur malzemelerden yapabileceğiniz takı çalışması ile sizde çok güzel bileklik veya kolyeler yapmayı öğrenebilirsiniz. Sitemizde çeşitli takı yapım çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

Takı tasarım bölümünde benzer birçok çalışmanın resimli anlatımını bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde zorlanmadan yapabileceğiniz ve misine ipinden harika kolyeler yapacağınız resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-misine-ipinden-kolye-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-3409.html

 

Silgili Kalemle Penye Süsleme başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalemle penye nasıl süslenir, kalemle tişört nasıl süslenir ve silgili kalemle baskı süs yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir