EVDE MOZAİK TAŞTAN RESİMLİK YAPMAK

Evde mozaik taştan resimlik yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Kolayca yapıp evinizde sergileyebilirsiniz. Resimlik yapmayı seviyorsanız ve farklı resim albümü yapmaksa niyetiniz, bu güzel ve değişik çalışmayı beğeneceksiniz.

Evde kolay mozaik taştan resim albümü yaparak sevdiğiniz resimleri de sergileyebilirsiniz. Bu tür kolay yapılan resimlik çalışmalarını hemen bu yazımın altında da örneklerine ulaşacaksınız. Onları da mutlaka inceleyin. Kolayca yapılan çalışmaları sitemizde fazlaca bulabilirsiniz.

Sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel kendin yap çalışmaları ile değerlendirebilirsiniz. Kısa sürede yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Yaptıktan sonra bitince gerçekten güzel çalışmalar yaptığınızı göreceksiniz. Hediye olarak da sevdiklerinize verebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

evde-mozaik-tasla-resimlik-yapmak

 

YÜZ TAMAMLAMA BOYAMA RESİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. okul öncesi yüz tamamlama resmi, yüz boyama resimleri ve yüz tamamlama boyama örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir