EVDE ÖRGÜ KASE YAPMAK

Evde örgü kase yapmak isteyen ev hanımları olabilir onlara çok güzel bir çalışma paylaşmak istiyorum. Anlatımlı bu güzel çalışma da keçe de kullanılmış. Ancak işin büyük çoğunluğu örgü olduğu için içerik adını örgü kase modeli diye koydum. Sizde kolayca yapabilirsiniz. Gittiğim bir arkadaşımın evinde tıpatıp benzerini gördüm.

Ancak o yapmamış, satın almıştı. Bu tür çalışmaları yapıp satan ev hanımlarının olduğunu duydum. Aynısı veya benzeri olabilir. Sizde öğrenerek onlar gibi kendinize yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapımı zor değil gibi gözüküyor.

 
 

Kolayca yapabilmeniz için adım adım anlatılan resimli tariften yararlanabilir ve sizde aynısını yapabilirsiniz. Hatta fazlaca yapıp sevdiklerinize hediye olarak vermeyi de düşünebilirsiniz. Yada satarak para kazanabileceğinizi de söylemem gerek. Bu tür güzel çalışmaları daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Kolay gelsin.

 

GÜZEL KALP MOTİFLİ LİF ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalp motifli lif örneği, kalpli lif modelleri ve kalpli lif nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir