EVDE ÖRGÜ KIZ BEBEK BATTANİYE MODELİ YAPMAK

Evde örgü kız bebek battaniye modeli yapmak istiyorsanız altta paylaştığımız resimli anlatım işinize yarayabilir. Yine altında yer alan eğitici videolardan da yararlanarak kız bebek battaniyesi yapmayı kısa sürede öğrenebilirsiniz. Tunus işi battaniye yapımı veya benzer battaniye modeli yapılışıyla alakalı birçok çalışmaya sitemizden ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı battaniye yapma çalışmalarına ulaşacağınız sitemizde yine erkek battaniye modelleri ve kız bebek battaniye modellerine de ulaşacaksınız. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çocuklarınıza veya bebeği yeni olan birisine örgü bebek battaniye modeli yapıp hediye edebilirsiniz.

Evde örgü bebek battaniye yapımıyla ilgileniyorsanız, bu güzel çalışma size ilham verecektir. Birbirinden güzel ve değişik örgü bebek battaniye çalışmalarını yine sizlere buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 
 

evde-orgu-kiz-bebek-battaniye-modeli-yapmak

 

 

21 ADET YENİ BAYAN PATİK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bayan patiği nasıl başlanır, bayan patik modelleri ve bayan patikler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir