Evde Origami Kağıttan Gül Yapmak

Evde Origami Kağıttan Gül Yapmak

Kağıttan gül yapmak isteyenler için paylaşacağım bu güzel resimli anlatımla kolay bir şekilde origami gül çalışması yapılabilinir. Evde kağıttan origami gül yapmak için resimli anlatımda gösterilen adımları uygulamak yeterli… yapmanız gereken kırmızı el işi kağıdını gül yapabilmek için katlamak.

Evde origami kağıttan gül yaparak evinizde süs olarak kullanabilirsiniz. Yada evinizde TV ünitesine koyabilir ve evinizin güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz. Kağıttan gül yapımı ile ilgili daha önce de çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine benzer bir çalışma olup, renkli fon kağıdından gül yapılışını detaylı olarak göstermektedir. Origami yani kağıt katlama sanatı ile yapılan çalışmaların başında çiçek yapmak, figür yapmak, şekil yapmak gibi değişik çalışmalar geliyor. Kağıttan çiçek yapmak istediğinizde bu güzel çalışmadaki adımları uygulayabilirsiniz. Şimdi sizleri origami gül yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

evde-origami-kagittan-gul-yapmak

Kağıttan gül çalışması sayesinde boş vazolarınıza yapay güller yapabilir ve güzelleştirebilirsiniz. Origami gül yaparak boş kutulara, boş vazolara veya kaselere sahte gül çiçekleri koyarak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Evde kağıttan çalışmalar yapmayı seviyorsanız, sitemizde yer alan origami ve kağıt karton kategorilerine mutlaka göz atmalısınız. Benzer çalışmaları bu yazımın hemen altında yer alan benzer yazılar veya en çok bakılan yazılar şeklinde görebilirsiniz. Mutlaka o çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Kağıttan çiçek yapmayı ve kağıttan figür yapılışı gibi çalışmaları gösteren birçok çalışmayı sitemizde daha önceden paylaşmıştım. Kolay gelsin.

source : http://weibo.com/2421430583/ysG8W4mlm

 

Beyaz Çoraptan Sevimli Tavşan Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. beyaz çoraptan oyuncak tavşan, çoraptan tavşan yapmak ve evde tavşan oyuncak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir