Evde Plastik Kaşıklardan Kolay Dekoratif Ayna Yapımı – Anlatımlı

Evde Plastik Kaşıklardan Kolay Dekoratif Ayna Yapımı – Anlatımlı

Daha önce sizlere plastik kaşıklardan yapılan ayna çalışmalarını resimli anlatım olarak paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere bu çalışmanın videolu anlatımını paylaşacağım. Bu sayede resimli anlatımdan anlamadığınız yerleri daha detaylı ve anlık olarak inceleyebilir, izleyebilirsiniz. Evde plastik kaşıklardan kolay dekoratif ayna yapılışı ile ilgili diğer benzer çalışmaları sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz. Resimli anlatımlar için sitemizin arama kutusunu kullanabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan yapılan diğer tüm çalışmalara yine arama kutusundan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan dekoratif ayna yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-plastik-kasiklardan-dekoratif-ayna-yapimi

 

Evde Kolay Nakış İşleme Şablonları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay nakış işleme şablonları, kolay nakış işleme şablonları ve yeni nakış işleme modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir