Evde Plastik Kaşıklardan Saat Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Plastik Kaşıklardan Saat Yapımı – Resimli Anlatım

 
 

Evde plastik kaşık kullanarak saat yapmak ister misiniz? Buyurun bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde kolayca plastik kaşıklardan harika dekoratif saatler yapın. Evinize değişiklik ve hava katacak bu saat çalışmasını mutlaka yapmalısınız. Hiç bir zorluğu olmadığı gibi tamamen plastik kaşıklardan yapacaksınız. Öncelikle eski saatinizin motor kısmını söküp bir kenarda bekletin. Daha sonra bir kartona yuvarlak çizip, üzerini resimle süsleyin veya boyayın. Ardından plastik kaşıkları boyayın ve resimli anlatımda gösterildiği gibi yapıştırın. Ortaya mükemmel bir saat çıkacak. Güle güle kullanın.

 

Evde Dondurma Çubuklarından Saat Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dondurma çubuklarıyla saat yapılışı, evde dondurma çubuklarından saat yapımı ve evde hobi çubuklarından saat yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir