Evde Renkli Bantlarla Klavyedeki Tuşları Süsleme

Evde Renkli Bantlarla Klavyedeki Tuşları Süsleme

Nette dolaşırken rastladığım güzel bir çalışmayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Evinizde bilgisayarınızın klavyesini süsleyebilirsiniz. Daha önce sizlere sitemizde klavye temizleme hamuru paylaşmıştım. Klavye temizleme hamuru yapılışı ile ilgili çalışmayı sitemizin arama kutusundan kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda ise temizlik yerine daha çok klavyelerinizi güzelleştirmek adına güzel bir çalışma paylaşacağım. Renkli bantlarla klavyenizdeki tuşları süsleyebilirsiniz. Fakat işi biraz abartmayıp sadece çok kullandığınız tuş kombinasyonlarını renklendirseniz daha iyi olacak gibi… çünkü süslediğiniz tuşun ne olduğunu unutursanız işte o zaman işiniz kötü… bu yüzden resimli anlatımda görüldüğü gibi tüm tuşları değil de, mesela büyük harf – küçük harf tuşu olan caps lock tuşunu veya fonksiyon tuşları f1, f2, f3 gibi görev tuşlarını renklendirebilirsiniz. Yada silme tuşunu da değişik bir renkle yada kırmızı yaparak, uyarı amaçlı süsleyebilirsiniz. Güzel çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-renkli-bantlarla-klavyenin-tuslarini-susleme

ruban de couleur – colored tape – farbigen Band

 

Evde Kolay Keçeden Çiçek Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden çiçek yapımı, evde keçeden kolay çiçek yapımı ve evde keçeden kolay süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir