EVDE RESİMLİ TABLOLAR YAPMAK

Evde resimli tablo yapmak için sitemizde daha önce de çok değişik ve güzel çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım.

Resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde evde resimli tablo yapmayı öğrenebilirsiniz. Değişik resimli tablo yapmak için örnek çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemelisiniz.

İnanın yapımı oldukça kolay olan bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını gördüğünüzde hem şaşıracaksınız. Hem de hemen sizde evde kolları sıvayıp yapmaya başlayacaksınız.

Evde kolay tablo yapmak için öncelikle malzemeleri temin etmeniz gerekiyor. Resimli anlatımdaki gibi boya ve tablo çerçeve malzemeleri temin eder etmez, bu güzel çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-resimli-tablolar-yapmak

source : pekmarifetli.com

 

RENKLİ LASTİKTEN LİMON KÜPE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde basit küpe yapmak, evde kolay küpe nasıl yapılır ve fimo hamurundan küpe yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. zeyzey diyor ki:

    çok güzel şeyler yapıyorsunuz bayılıyorum hep izliyorum harikasınız

  2. Nuray diyor ki:

    Zeyzey çok teşekkür ederiz. Ancak çoğunu biz yapmıyoruz. Yapılan çalışmaları araştırıp, bizde nasıl yaparız diye sizlere ve değerli ziyaretçilerimize aktarmaya çalışıyoruz. Bazılarını benim evde yaptığım veya denediğim doğrudur. Ancak tümünü yaptığım söylenemez. Internet ortamında yeni ve farklı çalışmaları buldukça paylaşıyorum. Hem seviyorum yeni bir şeyler keşfetmeyi, hemde sizin tarafınızdan böyle beğenilmesi beni daha çok araştırmaya itiyor. Teşekkürler tekrar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir