Evde Strafordan Minyatür Ev Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Strafordan Minyatür Ev Yapımı – Resimli Anlatım

Strafordan çok güzel minyatür şekiller yapılmakta… daha önceden de sizlere strafordan yapılan çalışmalarla ilgili paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda da yine sizlere strafordan minyatür ev yapılışı ile ilgili resimli bir anlatım paylaşacağım.

 
 

Bu tür çalışmalara merakı olanlar bu çalışmayı gerçekten beğenecekler. Evde strafordan minyatür ev yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak sizde kolay bir şekilde bu eğlenceli çalışmayı yapabilirsiniz. Evde strafordan minyatür ev yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 

Ceviz Kabuğundan Yapılan Minyatür Çalışmalar başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ceviz kabuğundan minyatür çalışmalar, ceviz kabuğundan minyatür çalmışmalar ve ceviz kabuğundan yapılan çalışmalar hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir