EVDE TIĞ İŞİ BEBEK YELEK MODELİ YAPMAK

Evde tığ işi bebek yelek modeli yapmak isteyenler olur diye paylaştığımız bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Adım adım bebek yelek modeli nasıl yapılır diyenler yararlanabilir. Hemen resimlerin altında anlatımlı videolar da yer alıyor.

Bu sayede resimli anlatımdaki tığ işi bebek yeleği yapma çalışmasını anlamayanlar izleyerek öğretici videodan yararlanabilirler. Evde tığ işi çalışmalar yapıyorsanız ve bu tür bebek yelek modeli, bebek hırkaları, bebek patikleri ve daha birçok çalışmayı sitemizde bulabilirsiniz.

Hatta altta benzer yazılar bölümünde de birçok çalışmanın anlatımı yer alıyor. Kısa sürede sizde öğrenip yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Hediye vermeyi düşündüğünüz kişilere verebilir veya satış amaçlı çokça yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Bu güzel çalışmaları buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 
 

evde-tig-isi-bebek-yelek-modeli-yapmak15

 

 

EVDE ÖRGÜ KIZ BEBEK BATTANİYE MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım kız battaniyesi yapmak, anlatımlı kız bebek battaniyesi yapmak ve kız bebek battaniye modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir